Kierunek BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY otrzymał pozytywną ocenę programową wydaną przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Miło mi poinformować, że kierunek studiów bezpieczeństwo i higiena pracy otrzymał pozytywną ocenę programową wydaną przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za współpracę, zaangażowanie i trud włożony w proces akredytacji kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy, szczególnie Prodziekanom: prof. Bożenie Kiczorowskiej i prof. Andrzejowi Junkuszewowi oraz Przewodniczącej Rady Programowej Kierunku – prof. dr hab. Annie Chmielowiec-Korzeniowskiej, prof. dr hab. Bożenie Nowakowicz-Dębek i członkom Rady Programowej Kierunku, Dyrektorom i Kierownikom Jednostek Wydziału, a w szczególności Pracownikom Katedry Higieny Zwierząt i Zagrożeń Środowiska, oraz pracownikom zaangażowanym w kształcenie na kierunku, jak też Pani Koordynator Dziekanatu Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki – mgr inż. Agacie Niemiec i pracownicom Dziekanatu oraz wszystkim pracownikom uczelni biorącym udział w akredytacji.

Pięknie dziękuję również osobom z otoczenia społeczno-gospodarczego, ówczesnej Przewodniczącej – Pani Wiktorii Mendel i członkom Wydziałowej Rady Samorządu Studentów, studentkom i studentom za zaangażowanie i cenne rady dotyczące programu kształcenia.

Dziekan

Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki