Kierunek BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT otrzymał pozytywną ocenę programową wydaną przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Miło mi poinformować, że kierunek studiów behawiorystyka zwierząt otrzymał pozytywną ocenę programową wydaną przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Uchwała nr 38/2024 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 25 stycznia 2024 r.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za współpracę, zaangażowanie i trud włożony w proces akredytacji kierunku behawiorystyka zwierząt, szczególnie Prodziekanom: prof. Bożenie Kiczorowskiej i prof. Andrzejowi Junkuszewowi oraz Przewodniczącemu Rady Programowej Kierunku – dr. hab. Mirosławowi Karpińskiemu, prof. uczelni i członkom Rady Programowej Kierunku, Dyrektorom i Kierownikom Jednostek, Pracownikom Katedry Etologii Zwierząt i Łowiectwa oraz pracownikom zaangażowanym w kształcenie na kierunku, jak też Pani Koordynator Dziekanatu Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki – mgr inż. Agacie Niemiec oraz wszystkim pracownikom uczelni biorącym udział w akredytacji.

Pięknie dziękuję również osobom z otoczenia społeczno-gospodarczego, studentkom i studentom za zaangażowanie i cenne rady dotyczące programu kształcenia.

Dziekan

Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki