Gratulacje dla nowo wypromowanych Doktorów zootechniki i rybactwa

Miło nam poinformować, że w dniu 10 lipca 2024 r. Rada Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo nadała stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika i rybactwo:

– mgr inż. Wiktorii Janickiej

– mgr inż. lek.wet. Zuzannie Stefanii Całyniuk

– mgr inż. Magdalenie Stobieckiej

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktorii Janickiej pt. „Potencjał sygnałów dźwiękowych do tworzenia wirtualnych ogrodzeń pastwiskowych dla koni” wykonanej pod kierunkiem dr hab. Izabeli Wilk, prof uczelni odbyła się przed Komisją Doktorską w dniu 03 lipca 2024 r.

Na wniosek Recenzentów prof. dr hab. Moniki Bugno-Poniewierskiej oraz prof. dr hab. Anny Cywińskiej rozprawa doktorska mgr inż. Wiktorii Janickiej została wyróżniona

W imieniu Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo jak również całej społeczności Wydziału przekazujemy serdeczne gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów Pani dr inż. Wiktorii Janickiej jak również Pani Promotor dr hab. Izabeli Wilk, prof. uczelni.

03.07.2024 r. Komisja Doktorska mgr inż. Wiktorii Janickiej

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. lek.wet. Zuzanny Stefanii Całyniuk  pt. „Wpływ różnych proporcji lizyny, argininy i metioniny w diecie na metabolizm oraz wyniki produkcyjne indyków”

wykonanej pod kierunkiem prof. dr hab. Katarzyny Ognik odbyła się przed Komisją Doktorską w dniu 04 lipca 2024 r.

W imieniu Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo jak również całej społeczności Wydziału przekazujemy serdeczne gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów Pani dr inż.  Zuzannie Stefanii Całyniuk  jak również Pani Promotor prof. dr hab. Katarzynie Ognik.

04.07.2024 r. Komisja Doktorska mgr inż. lek. wet. Zuzanny Całyniuk

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Stobieckiej  pt. „Wpływ wybranych czynników na potencjał antyoksydacyjny mleka pozyskiwanego od krów rasy holsztyńsko-fryzyjskiej i produktów wytwarzanych na jego bazie ” wykonanej pod kierunkiem prof. dr hab. Jolanty Król odbyła się przed Komisją Doktorską w dniu 05 lipca 2024 r.

Na wniosek Recenzentów prof. dr hab. Beaty Kuczyńskiej, prof. dr hab. Jana Micińskiego oraz dr hab. Małgorzaty Szewczuk, prof. ZUT rozprawa doktorska mgr inż. Magdaleny Stobieckiej została wyróżniona.

W imieniu Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo jak również całej społeczności Wydziału przekazujemy serdeczne gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów Pani dr inż. Magdalenie Stobieckiej jak również Pani Promotor prof. dr hab. Jolancie Król.

05.07.2024 r. Komisja Doktorska mgr inż. Magdaleny Stobieckiej

Serdecznie gratulujemy!