Dr hab. Krzysztof Olszewski, prof. uczelni odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi

Szanowni Państwo,

2 lipca br. w siedzibie Gospodarstwa Pasiecznego “Sądecki Bartnik” sp. z o.o. (Stróże koło Grybowa, woj. małopolskie) odbyła się XXX Biesiada u Bartnika, ogólnokrajowe wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz najważniejszych imprez pszczelarskich w Polsce. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele administracji państwowej oraz goście z kraju i zagranicy (Belgia, Czechy, Słowacja, Rumunia, Ukraina).

Mamy zaszczyt poinformować, że w trakcie uroczystości na wniosek Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych, za zasługi dla rozwoju polskiego pszczelarstwa odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi został pracownik naszego Wydziału, dr hab. Krzysztof Olszewski prof. uczelni. Odznaczenie, w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wręczył Wojewoda Małopolski p. Łukasz Kmita.

Gratulujemy!