Miło nam poinformować, że Aleksandra Ren, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, odebrała z rąk Prezydenta Lublina, Krzysztofa Żuka i Władz Rektorskich Związku Uczelni Lubelskich nagrodę dla najwybitniejszych studentów Związku Uczelni Lubelskich 2022.

fot. dr inż. Malwina Michalik-Śnieżek

Nagroda najwybitniejszych Studentów Związku Uczelni Lubelskich jest przyznawana osobom, które wyróżniają się nie tylko świetnymi wynikami w nauce, ale także biorą udział w miejskich projektach, działają w kołach naukowych czy też wspierają działania organizacji pozarządowych. Pamiątkowymi statuetkami wyróżniono najlepszych studentów i studentki z czterech uczelni tworzących Związek Uczelni Lubelskich.

Aleksandra Ren jest absolwentką z roku 2021/2022 kierunku gospodarka przestrzenna II stopnia, na Wydziale Agrobioinżynierii.

Gratulujemy!

[ Więcej o kierunku gospodarka przestrzenna ]