Strony internetowe dla studentów weterynarii

Drodzy Studenci,

Zachęcamy do rejestracji (bezpłatnej) i korzystania ze strony www.noviceproject.eu. Strona została założona przez międzynarodowe środowisko lekarzy weterynarii więc jest pewność, że znajdziecie tam istotne informacje dotyczące nie tylko dydaktyki, problemów zawodowych ale także kształcenia podyplomowego. Aktualnie na stronie działa ponad 70 grup dyskusyjnych wymieniających opinie i doświadczenia w bardzo specjalistycznych ale i ogólnych tematach.

Strona http://en.wikivet.net została założona przez angielskie uczelnie weterynaryjne i zawiera nowocześnie opracowane i przygotowane materiały dydaktyczne. Tutaj także niezbędna jest rejestracja (bezpłatna).

Zespół dydaktyczny Zakładu Biochemii

NOVICE ist ein internationales Netzwerk für Tiermediziner und Studierende der Veterinärmedizin und seit September 2010 online unter www.noviceproject.eu. Die Mitgliedschaft ist kostenlos.
NOVICE ist ein EU gefördertes Projekt, das das lebenslange Lernen und den internationalen Austausch von Fachinformationen ermöglichen soll. Betreut wird dieses Projekt durch die Stiftung Tierärztliche Hochschule Hannover, das Royal Veterinary College in London, die Universität Utrecht, die Universität für Agrarwissenschaften und Veterinärmedizin in Bukarest sowie die Szent István Universität in Budapest.

NOVICE – Network of Veterinary ICT in Education NOVICE is an international online network for veterinarians, veterinary students and educationalists. It was launched in September 2010: www.noviceproject.eu. The membership is free. This project is funded by the EU.
NOVICE is a network of Information and Communication Technologies (ICT) educationalists working within veterinary schools and collaborating with veterinarians and students. It aims to explore and extend the use of online Web 2.0 tools in veterinary education and lifelong learning.