Studentko/Studencie!

Biuro Karier zaprasza Studentów/ Studentki kierunku: Weterynaria  – rok V na spotkanie połączone ze szkoleniem.

PANEL Z PRACODAWCAMI – 20 edycja

data: 26 styczeń 2023r(czwartek)
godzina: 12.00 – 15.00
miejsce: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31,  Sala nr 308

Zapraszamy studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej na szkolenie „ECC in primary care practice” połączone ze spotkaniem informacyjnym na temat programu dla absolwentów oferowanego przez firmę – Graduate Development Programme.

Szkolenie przeprowadzi Alina Baldin DVM, BVSc CertAVP MRCVS, lekarz weterynarii z ponad 14 letnim doświadczeniem praktycznym, certyfikowany doradca VetGDP RCVS, a aktualnie Divisional Veterinary Director w Medivet UK.

Podczas drugiej części spotkania Kasia Zakrzewska, międzynarodowy partner rekrutacyjny Medivet UK i Zuzanna Sikora DVM, od 5 miesięcy w programie GDP, opowiedzą o realiach pracy lekarzy weterynarii w UK, Graduate Development Programme i codzienności młodych absolwentów w Wielkiej Brytanii.

Co roku Medivet UK przyjmuje 144 absolwentów medycyny weterynaryjnej z całej Europy i świata, aby pod czujnym okiem wykwalifikowanych mentorów pomóc im osiągnąć pełną samodzielność kliniczną w 12 miesięcy. Aż 97% procent uczestników programu postanawia zostać w Medivet UK i kontynuować pracę na stanowisku lekarza weterynarii.