Zgłaszanie kandydatów na Dziekana Wydziału Biologii Środowiskowej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w dniach 26-30 kwietnia 2021 roku w Dziekanacie Wydziału Biologii Środowiskowej zostanie wystawiona urna, do której każdy z pracowników Wydziału może złożyć kartę z nazwiskiem kandydata na stanowisko Dziekana. Ważny głos jest głosem zapisanym na opieczętowanej karcie, która wydana zostanie indywidualnie w dziekanacie tuż przed głosowaniem, po złożeniu podpisu na liście. Urna zostanie wystawiona 26 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 8:00 i zamknięta 30 kwietnia (piątek) o godzinie 10:00. W terminie 4-7 maja 2021 r. odbędą się spotkania członków Kolegium Wydziału oraz członków Rady Dyscypliny Nauki Biologiczne z panem Prorektorem ds. Rozwoju Uczelni dr hab. Adamem Waśko, prof. uczelni, w celu zaopiniowania kandydatów na stanowisko Dziekana. Członkowie w.w. zespołów zostaną powiadomieni mailowo o godzinie spotkania.

Prof. dr hab. Tomasz Mieczan

Dziekan