Zarządzenie w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021

Sz. P.

Pracownicy i Studenci Wydziału Biologii Środowiskowej

Zgodnie z Zarządzeniem nr 18 oraz Komunikatem Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 – w związku z nadal trwającą w kraju epidemią COVID-19 w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 zajęcia dydaktyczne na wszystkich kierunkach studiów wyższych stacjonarnych i niestacjonarnych realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Uprzejmie informuję, że na Wydziale Biologii Środowiskowej do 30 kwietnia wszystkie zajęcia odbywają się w formie zdalnej. Od 14 maja (jeżeli sytuacja epidemiczna na to pozwoli) odbywać się będą wybrane zajęcia dydaktyczne w formie tradycyjnej w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (dotyczy to tylko realizacji zajęć związanych z dostępem do infrastruktury laboratoryjnej), niezbędnych do uzyskania efektów uczenia się w zakresie umiejętności, które wskazane zostaną przez poszczególnych prowadzących. W przypadku możliwości realizacji tych efektów w formie zdalnej, zajęcia te nadal będą kontynuowane w takiej właśnie formie. Dokładny harmonogram zajęć zostanie umieszczony na stronie Wydziału do dnia 10 maja.

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty pojawiające się zarówno na stronie głównej UP w Lublinie, jak i na stronie Wydziału Biologii Środowiskowej.

Dziekan Wydziału Biologii Środowiskowej

Prof. dr hab. Tomasz Mieczan