Zaproszenie na obóz naukowy Wydziału Biologii Środowiskowej

Drodzy Studenci Wydziału Biologii Środowiskowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,

Z radością zapraszamy Was do udziału w Biologicznym Obozie Naukowym, który odbędzie się w malowniczej stacji dydaktyczno-badawczej naszego Wydziału nad jeziorem Piaseczno. Obóz będzie trwać od 1 do 7 lipca 2024 roku. W programie obozu przewidujemy warsztaty botaniczne, podczas których będziecie mogli poznać różnorodność flory regionu, oraz warsztaty hydrobiologiczne, gdzie przeprowadzimy badania ekosystemów wodnych Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego. Będziecie mieli także okazję uczestniczyć w projektach badawczych prowadzonych przez naukowców z naszego Wydziału.
Dodatkowo, zaplanowaliśmy zwiedzanie Poleskiego Parku Narodowego, co pozwoli Wam na eksplorację unikalnych przyrodniczych zakątków oraz bogactwa fauny i flory parku. Oczywiście, nie zabraknie również czasu na relaks nad jeziorem oraz integracyjne wieczory przy ognisku.
To wyjątkowa okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę, pogłębić swoje umiejętności oraz spędzić czas w inspirującym towarzystwie innych pasjonatów biologii.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wiadomości należy kierować na adres:

Do zobaczenia nad jeziorem Piaseczno!