Ankieta dla studentów – ocena kształcenia zdalnego

Szanowni Państwo – Drodzy Studenci Wydziału Biologii Środowiskowej,

W imieniu Pani Prorektor ds. studenckich i dydaktyki dr hab. Urszuli Kosior-Korzeckiej, prof. uczelni oraz własnym, uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety pt. „Ankieta oceniająca kształcenie zdalne w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie” wydanej w formie Zarządzenia nr 96/2021 JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z dnia 30 września 2021 r.

Ankieta jest anonimowa i skierowana do studentów wszystkich kierunków studiów realizowanych na Wydziale Biologii Środowiskowej w roku akademickim 2020/2021. Pozwoli ona poznać Państwa opinię na temat kształcenia zdalnego oraz doskonalić jego jakość na Wydziale. Dlatego bardzo proszę o wyrażenie swojej opinii w tej sprawie.

Uprzejmie proszę o wypełnienie formularza ankiety (MS Forms) w Wirtualnym Dziekanacie do dnia 23 października 2021 r.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Tomasz Mieczan