„Zatrzymaj lato w stylu eko” ciąg dalszy

Pracownicy Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu od 2014 roku włączają się w działalność edukacyjną dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. W dniu 20. października 2021 r. mgr inż. arch. kraj. Magdalena Błaziak, pracownik Katedry Architektury Krajobrazu, poprowadziła interaktywne warsztaty w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Lublinie przy ul. Narutowicza 54. Kontynuując temat „Zatrzymaj lato w stylu eko”, który był zainicjowany w ramach XVII Lubelskiego Festiwalu Nauki na Pikniku Naukowym, przeprowadzono warsztaty w Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej w Lublinie. Dzieci uczęszczające do Świetlicy z dużym entuzjazmem przygotowały dekoracyjne kompozycje na metalowej obręczy, które będą zdobiły ich wnętrza.