30 maja 2022r. studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wraz z panią Prodziekan Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu dr hab. Katarzyną Golan, prof. uczelni, uczestniczyli w warsztatach pt. ,,Urzędowy inspektor oddziału granicznego WIORiN w Lublinie w trosce o bezpieczeństwo fitosanitarne na granicach Unii Europejskiej” w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie.

Studenci uczestniczyli w wykładzie, który odbył się w sali konferencyjnej, a także mieli okazję porozmawiać z inspektorami oddziałów granicznych w Dorohusku, Hrebennem i Hrubieszowie. Na stoiskach mogli także zobaczyć sprzęt używany do pracy jako inspektor.

Ponadto, podczas wydarzenia obecne były przedstawicielki Działu Rekrutacji i Promocji wraz ze stoiskiem promocyjnym.

fot. Katarzyna Krzaczkowska/DRiP