Relacja z konferencji studentów WOiAK 13.12.2023

Dnia 13 grudnia 2023r. odbyło się spotkanie studentów kierunków architektura krajobrazu i zielona urbanistyka z pracownikami Katedry Architektury Krajobrazu oraz członkami Rad Programowych. Swoją obecnością zaszczyciły nas Pani Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni, Pani Dziekan dr hab. Katarzyna Dzida, prof. uczelni oraz Pani Prodziekan dr hab. Katarzyna Golan, prof. uczelni.

Otwarcie seminarium i przywitanie licznie przybyłych studentów nastąpiło o godzinie 10:00 przez Przewodniczącą Rady Programowej Architektury Krajobrazu dr hab. Małgorzatę Milecką, prof. uczelni. Konferencja była związana z tematem poprawy jakości kształcenia na kierunkach architektura krajobrazu oraz zielona urbanistyka. Pierwsza część spotkania obejmowała wystąpienia przedstawicieli studentów każdego rocznika. Studenci w swoich wypowiedziach przedstawiali sugestie i pomysły dotyczące przyszłych zmian dla programu studiów na w/w kierunkach. Po przerwie wystąpił zespół projektowy ogrodów na Felinie, gdzie przedstawiono i omówiono realizowaną koncepcje zagospodarowania terenu. Ostatnią częścią spotkania była otwarta dyskusja wszystkich uczestników.