Ogólnopolska Konferencja Naukowa INNOWACYJNE OGRODNICTWO ŹRÓDŁEM PRODUKTÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI, Lublin, 4-6 czerwca 2024

Ogólnopolska Konferencja Naukowa
„Innowacyjne ogrodnictwo źródłem produktów wysokiej jakości”

4 – 6 czerwca 2024 r.
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

www.up.lublin.pl/ogrin/

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Innowacyjne ogrodnictwo źródłem produktów wysokiej jakości”, która odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2024 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Konferencja jest skierowana do naukowców, doktorantów i studentów, którzy w swoich badaniach podejmują tematy związane z szeroko pojętym ogrodnictwem. Do udziału zapraszamy również przedstawicieli administracji, instytucji, przedsiębiorców i praktyków związanych
z sektorem ogrodniczym. Mamy nadzieję, że konferencja będzie stanowić platformę do wymiany myśli naukowej oraz nawiązywania kontaktów i współpracy między naukowcami, instytucjami, firmami i producentami działającymi w branży ogrodniczej.

WAŻNE TERMINY

30 listopada 2023 r.
Otwarcie rejestracji on-line
Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://up.lublin.pl/ogrin/

16 lutego 2024 r.
Ostateczny termin zgłaszania referatów/posterów, przesyłania streszczeń i uiszczenia opłaty konferencyjnej

15 maja 2024 r.
Publikacja programu konferencji on-line

31 maja 2024 r.
Ostateczny termin nadsyłania posterów w formacie pdf.

4-6 czerwca 2024 r.
Ogólnopolska Konferencja Naukowa
„Innowacyjne ogrodnictwo źródłem produktów wysokiej jakości”
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
ul. Akademicka 15, 20-033 Lublin

KOSZTY UCZESTNICTWA

Opłata konferencyjna wynosi 600 PLN.
Dla doktorantów oraz studentów z wystąpieniem opłata wynosi 400 PLN.

Opłata rejestracyjna obejmuje: możliwość prezentacji referatu/posteru; udział w sesjach referatowych i posterowych; materiały konferencyjne; drukowany egzemplarz książki abstraktów z numerem DOI i ISBN; papierowy certyfikat uczestnictwa; serwis kawowy; lunch; udział w uroczystej kolacji i sesjach terenowych.

SEKRETARIAT KONFERENCJI
e-mail: , tel. +48 81 524 81 63