Zostań ekspertem Horyzontu Europa

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zaangażować swoją wiedzę i doświadczenie w ocenę wniosków projektowych w programie Horyzont Europa, na dwa dedykowane temu szkolenia. O szczegółach pracy opowiedzą uczestnikom doświadczeni eksperci i ekspertki pracujący dla KE.

Szkolenia będą odbywać się w formule online:

1. „Ocena wniosków o dofinansowanie w konkursach Horyzontu Europa”, 12 września 2023 r.  REJESTRACJA
  2. „Rola eksperta w kontroli realizacji projektów z Horyzontu Europa”, 25 września 2023 r.  REJESTRACJA

17 października 2023 r., w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbędzie się konferencja wieńcząca tegoroczną kampanię „Zostań ekspertem Horyzontu Europa” prowadzoną przez Krajowy Punkt Kontaktowy w NCBR.  Będzie to kolejna okazja, aby spotkać się osobiście z ekspertami programu Horyzont Europa oraz wymienić cenne doświadczenia.

W ramach dotychczasowej kampanii odbyły się dwa szkolenia online:

Szczegóły informacje dostępne są TUTAJ.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów Międzynarodowych ().