Znamy laureatów konkursu „Staż za miedzą”

Związek Uczelni Lubelskich ogłosił wyniki VII edycji programu „Staż za miedzą”, których celem jest wspieranie współpracy międzyuczelnianej i rozwoju badań naukowych w regionie. W gronie laureatów znaleźli się doktoranci, którzy kształcą się w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

„Staż za miedzą” – rozwój współpracy naukowej

Kapituła Konkursowa w składzie: prof. dr hab. inż. Wojciech Franus, prof. dr hab. Wiesław Gruszecki, prof. dr hab. inż. Bartosz Sołowiej, prof. dr hab. n. med. Jarogniew Łuszczki oraz  prof. dr hab. Iwona Niewiadomska zatwierdziła realizację kolejnych staży międzyuczelnianych.

Wśród osób związanych z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, które uzyskały dofinansowanie znaleźli się m.in.:

  • mgr inż. Adrian Stelmachowicz, opiekun stażu: dr inż. Michał Rogala
  • mgr Klaudia Rząd, opiekun stażu: prof. dr hab. Mariusz Gagoś