Zdobądź Kompetencje Przyszłości z EIT Food!

Biuro Karier UP w Lublinie zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu: Zdobądź Kompetencje Przyszłości z EIT Food!

Już 19 i 21 marca (wtorek i czwartek) w godzinach 17:00 – 20:00 odbędą się wyjątkowe warsztaty online “Zdobądź kompetencje przyszłości z EIT Food”, organizowane przez EIT Food we współpracy ze Studio Potencjału.

EIT Food jest wspierany przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), organ Unii Europejskiej.

To niepowtarzalna okazja, aby rozwinąć kluczowe umiejętności niezbędne w dynamicznie zmieniającym się świecie – ze szczególnym uwzględnieniem przyszłościowych środowisk pracy.

Cykl przewiduje dwa 3-godzinne spotkania online. Każde spotkanie to inny blok tematyczny. Za pomocą interaktywnych spotkań online studenci przeniosą się do wirtualnej sali szkoleniowej, gdzie będą mieli okazję poznać kluczowe umiejętności miękkie. Czekają na nich ćwiczenia i dyskusje, będące symulacją wyzwań stojących przed liderami.

Warsztaty są dedykowane zarówno dla studentów studiów magisterskich, jak i doktoranckich, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje w obszarach: krytycznego myślenia,rozwiązywania problemów, komunikacji, przywództwa.

Zapraszamy w szczególności studentów kierunków rolniczych, żywieniowych, technologicznych i wszystkich innych związanych z sektorem rolno spożywczym. Uczestnictwo otworzy szerokie perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego, umożliwiając zdobywanie wiedzy i umiejętności, które są coraz cenniejsze w przyszłościowych środowiskach pracy, zwłaszcza sektora rolno spożywczego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej informacji o szkoleniu  na stronie Biura Karier.