Zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

W trakcie Dnia Otwartych Drzwi 2024, który odbędzie się 7 marca zorganizowana zostanie zbiórka karmy dla zwierząt z Lubelskiego Schroniska. Pojawią się także zwierzęta zamieszkujące schronisko.

pies i kot na łonie natury. W rogach loga UP w Lublinie oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w LublinieUniwersytet Przyrodniczy nie jest zwykłą uczelnią. Od zawsze ważne jest dla nas dobro zwierząt. Od wielu lat wspieramy różnego rodzaju placówki dla zwierząt oraz akcje dobroczynne na rzecz naszych przyjaciół, którzy nie mają głosu, by móc samemu poprosić o naszą pomoc.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć nas w tych działaniach zapraszamy na nasz Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 marca br. (uroczyste otwarcie o godz. 10.00 w Centrum Kongresowym, ul. Akademicka 15). Oprócz okazji do skorzystania z licznych atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy, będziecie mieli okazję dołożyć swoją cegiełkę do pomocy podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Podczas wydarzenia Schronisko będzie prowadziło własne stoisko (Centrum Kongresowe, okolice głównego wejścia), na którym będziecie mogli porozmawiać z wolontariuszami oraz poznać kilkoro z futrzastych podopiecznych placówki.

Zachęcamy, by przeznaczane na zbiórkę karmy były bezzbożowe (zboża są jednymi z najczęstszych zwierzęcych alergenów) oraz z dużą zawartością mięsa (zarówno w formie mokrej, jak i suchej).