Dzień Dietetyki – wydarzenie organizowane przez studentów

23 kwietnia odbędzie się Dzień Dietetyki, poświęcony świadomości zdrowego odżywiania i jego wpływu na nasze życie. Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji “Dietetyki dla wszystkich” na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii.

Dzień promocji wiedzy dietetycznej pod nazwą “Dietetyka dla wszystkich” to coroczne wydarzenie organizowane przez studentów I roku dietetyki II stopnia pod opieką merytoryczną dr Agnieszki Malik. Akcja skierowania jest do studentów Uniwerystetu Przyrodniczego oraz pracowników uczelni i ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu dietetyki w różny ciekawy sposób. W tym roku na uczestników czeka wiele atrakcji.

Zdjęcie zdrowej żywności i podpis dzień dietetyki

W programie aż 7 paneli – 5 wykładów o tematyce wybranej przez studentów, warsztaty organoleptyczne, konkurs z nagrodami, analiza składu ciała i pomiar ciśnienia, warsztaty chemiczne, warsztaty gastronomiczne, panel aktywności z zumbą, hula hop i skakanką.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Film promujacy