Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. Międzynarodowej Konferencji Doktorantów organizowanej przez Szkołę Doktorską i Samorząd Doktorantów UP w Lublinie:

2nd International PhD Student’s Conference
ENVIRONMENT- PLANT-ANIMAL-PRODUCT (ICDSUPL)

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2023 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Janowie Lubelskim. Obrady będą miały charakter hybrydowy (możliwość uczestnictwa stacjonarnego lub online) i będą prowadzone w języku angielskim.

Konferencja jest doskonałą okazją do zaprezentowania wyników najnowszych badań, wymiany myśli naukowej oraz doświadczeń badawczych, a także do nawiązania współpracy interdyscyplinarnej.

W ramach posiedzenia organizowany jest konkurs na najlepszy film krótkometrażowy o tematyce „Greenwashing — a threat to ecology?”

Więcej informacji znajduje się w Komunikacie I.

Strona internetowa konferencji