Zaproszenie do wzięcia udziału w Mieszanym Programie Intensywnym dla wykładowców i studentów związanych z zarządzaniem gospodarką wodną w ramach Erasmus+

Miło nam poinformować, że University of Beja, nasz długoletni partner, zaprasza wykładowców i studentów do wzięcia udziału w Mieszanym Programie Intensywnym ( Blended Intensive Programme) z zakresu –  Obrazowanie wielospektralne i analiza systemowa: narzędzia do inteligentnego zarządzania gospodarką wodną.

Podobnie jak w latach ubiegłych program organizowany jest we współpracy z AERES UAS Almere z Holandii.

Gdzie: University of Beja, Portugalia

Kiedy: 3 tygodnie stacjonarnie ( 13 luty – 3 marzec) i on-line (6 marzec -17 marzec).

Dla kogo:

– kadra dydaktyczna w roli wykładowcy

– studenci kierunków związanych ze środowiskiem wodnym (eko-inżynieria, ekologia, gospodarka wodna, technologia wodna, itp.). Program jest otwarty dla studentów kilku narodowości, pracujących w interdyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach.

Język współpracy: język angielski

Punkty ECTS: 8 pod warunkiem pomyślnego ukończenia programu

Grant: z programu Erasmus+

Zakwaterowanie: możliwe w Domach Studenckich IPBeja, po wcześniejszym uzgodnieniu

Do kiedy złożyć wniosek: do 1 grudnia 2022 poprzez wypełnienie wniosku aplikacyjnego TUTAJ.

Bezpośredni kontakt w razie pytań: IPBeja Erasmus Coordinator prof. Nuno Pereira  ()

Więcej szczegółów w Erasmus BIP invitation

Osoby zainteresowane programem serdecznie prosimy o zgłoszenie się do Biura Erasmus+ ( budynek  Biblioteki Głównej UP w Lublinie) pok.309

Serdecznie zapraszamy!