Zaproszenie do udziału w naborze do programu mentoringowego TopMinds – edycja 2022

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery.

Bieżąca edycja kierowana jest do studentów i studentek ostatniego roku studiów magisterskich, planujących swoją karierę w obszarze nauki oraz dla osób już przygotowujących rozprawę doktorską na polskiej uczelni (lub w innej instytucji naukowej czy badawczej) a ponadto wyróżniających się na polu naukowym – do osób, które charakteryzuje pasja i ambicja.

Program oparty jest na indywidualnej ścieżce rozwoju uzgodnionej we współpracy z Mentorem oraz szkoleniach i warsztatach, które odbywają się podczas 1-2 dniowych zjazdów w Warszawie a także online. W bieżącej edycji pary mentorskie dostaną też dodatkowe wsparcie, w postaci możliwości indywidualnych konsultacji z ekspertami.

Udział w programie jest bezpłatny, koszty związane z udziałem w zjazdach (noclegi, wyżywienie, materiały szkoleniowe) pokrywają Organizatorzy.

Regulamin programu dostępny jest TUTAJ.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www programu.

Biuro Wymiany Akademickiej

Biblioteka Główna, pok. 107