Katedra Hodowli i Użytkowania Koni
zaprasza na:

PÓŁKOLONIE W SIODLE

ZAPISY OD 1. CZERWCA!

Organizujemy dziewięć 5-dniowych turnusów. Początek 27-go czerwca. Cena jednego turnusu wynosi 1100 zł.

W programie :

• 1 godzina lekcyjna jazdy konnej dziennie na dużych koniach i kucach
  • zajęcia na basenie raz w tygodniu
  • przejażdżki bryczką
  • nauka czyszczenia i siodłania koni, pogadanki nt. jeździectwa podstawowego i zaawansowanego (w zależności od zapotrzebowania)
  • konkursy, zabawy, foto-sesje z koniem w tle
  • przebywanie na łonie natury: korzystanie z parku z Dworkiem oraz terenów zielonych należących do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  • obcowanie z innymi zwierzętami (alpaki, kozy, krowy, kuce miniaturowe)
  • konkursy z nagrodami
  • pasowanie na jeźdźca przy ognisku, możliwość zdobycia odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego „jeżdżę konno”
  • wyjścia i wyjazdy tematyczne
  • wiele innych atrakcji

Możliwość zapisu na więcej niż jeden turnus.

Wiek dzieci: dzieci w wieku szkolnym.

Umiejętności jeździeckie: nie ma takiego wymogu, nauka jazdy od podstaw lub doskonalenie umiejętności dla dzieci bardziej zaawansowanych (łącznie ze skokami przez przeszkody, przygotowanie od egzaminu na odznaki PZJ).

Zakwalifikowanie dziecka na turnus będzie możliwe po  otrzymaniu potwierdzenia przelewu pełnej kwoty w nieprzekraczalnym terminie 10 dni przed rozpoczęciem każdego turnusu. Ponadto, w przypadku turnusów II-IX, prosimy o wcześniejsze wpłaty pełnej kwoty lub wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł w terminie do 20 czerwca 2022 r. Potwierdzona opłata będzie gwarancją przyjęcia dziecka na dalsze turnusy. Zwrot zaliczki będzie możliwy jedynie po mailowej rezygnacji z uczestnictwa dziecka w wypoczynku w terminie 10-dni przed rozpoczęciem turnusu.

Terminy turnusów:

I) 27.06-01.07
II) 4-8.07
III) 11-15.07
IV) 18-22.07
V) 25-29.07
VI) 1-5.08
VII)  8-12.08
VIII) 16-19.08 (15. 08 – dzień do odebrania 29-go sierpnia)
IX) 22-26.08

Tytułem maila zgłoszeniowego należy wpisać „półkolonie Felin”, w treści maila proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz nr turnusu.

Kolejne informacje będą podawane w mailach zwrotnych.

Zajęcia od poniedziałku do piątku, dzieci mogą przebywać od godziny 7.30 do 16.30.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: od dnia 01.06.2022 r. Wszystkie zapisy prowadzimy według kolejności zgłoszeń mailowych.