Serdecznie zapraszamy na Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Skokach oraz Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach (25 – 26 marca 2023 r., każdego dnia od godz. 8.00). Honorowy patronat nad Wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski oraz Jego Magnificencja prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk – Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zapraszamy również na Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu oraz Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu (1 – 2 kwietnia 2023 r., każdego dnia od godz. 9.00). Honorowy patronat nad Wydarzeniem objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski oraz Jego Magnificencja prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk – Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Konkursy finałowe Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Skokach przewidziane są w niedzielę (26 marca)  w godzinach 14.00 – 18.00, a konkursy finałowe Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu w niedzielę (2 kwietnia) w godzinach 11.00–15.00 (możliwe opóźnienie spowodowane nieznaną obecnie liczbą startujących zawodników).

Zawody odbędą się w budynku ARENY KONNEJ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ul. Doświadczalnej 50.

Pracownicy Katedry Hodowli i Użytkowania Koni
Oraz Ośrodka Jeździeckiego