Dział Kadr i Płac, Zespół Spraw Socjalnych informuje, że prowadzi zapisy na zakup biletów na:

1. Kabaret HRABI – nowy program: Pociechy, który odbędzie się dnia 12 listopada 2023 r. (niedziela) o godz. 19:00 w Centrum Kongresowym UP w Lublinie, ul. Akademicka 15.

Najnowszy program kabaretu Hrabi, który nawet dla jego twórców jest jeszcze wielką tajemnicą. Uchylmy jednak chociaż jej rąbka…  Albo może urąbmy jej uchyłki… O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi — dzieciach. Dlaczego? Bo nie ma lepszych pociech, niż nasi milusińscy. Jaki bez nich byłby świat? Bez nich świat byłby pusty i pozbawiony sensu. Pociechy to spektakl dla dorosłych i młodzieży (powiedzmy, że od 12 lat), w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech. Bywa przecież niejednokrotnie, że potrzebują oni porad i wsparcia, gdy pociechy robią hałas, albo wpadają w tarapaty.  Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch.

1. Koncert Edyty Geppert — recital, który odbędzie się dnia 19 listopada 2023 r. (niedziela) o godz. 17:00 w Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego, ul. Jaczewskiego 4.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku — Mariana Hemara. Edyta Geppert jako jedyna artystka polskiej estrady muzycznej jest zdobywczynią 4 nagród Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (1984, 1986, 1995, 2014).

Odpłatność za bilety na ww. wydarzenia dla pracowników/emerytów uzależniona jest od średniomiesięcznego przychodu w rodzinie i wynosi:

przychód do 2500 zł 60 zł
przychód od 2501 zł – 3500 zł  67 zł
przychód od 3501 zł – 4500 zł 74 zł
przychód od 4501 zł – 5500 zł 81 zł
przychód pow. 5501 zł  88 zł

Zapisy przyjmuje Zespół Spraw Socjalnych (budynek Rektoratu, pokój 155, tel. 81 445 69 11).

Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.