Dział Kadr i Płac, Zespół Spraw Socjalnych informuje, że prowadzi zapisy na zakup biletów dla pracowników i emerytów/rencistów UP w Lublinie oraz ich dzieci na familijny spektakl baletowyNAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE”, który odbędzie się dnia 4 marca 2023 r. o godz. 16:00 w Centrum Kongresowym UP w Lublinie, ul. Akademicka 15.

Odpłatność za bilet dla pracowników/emerytów uzależniona jest od średniomiesięcznego przychodu w rodzinie i wynosi:

przychód do 2000 zł 40 zł
przychód od 2001 zł – 3000 zł    45 zł
przychód od 3001 zł – 4000 zł    50 zł
przychód od 4001 zł – 5000 zł    55 zł
przychód pow. 5000 zł     60 zł

Familijny spektakl „Najpiękniejsze Bajki Baletowe” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w bajce! Teatr Palladium i Młody Balet Polski zapraszają na premierowy pokaz spektaklu w Lublinie. To nie tylko zachwycające historie, ale też przepiękny taniec artystów Młodego Baletu Polskiego, poruszająca muzyka Piotra Czajkowskiego i Siergieja Prokofiewa, a także zapierające dech kostiumy i dekoracje. Te baśnie towarzyszą nam od najmłodszych lat, uczą, bawią, skłaniają do refleksji i rzecz jasna, rozbudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń radosnych dzieci. To tu, w jednym miejscu, spotkacie Śpiącą Królewnę, piękną Odettę, wesołego i ciekawskiego Czerwonego Kapturka i wiele, wiele innych, uwielbianych postaci.

Zapisy przyjmuje Zespół Spraw Socjalnych (budynek Rektoratu, pokój 155, tel. 81 445 69 11).

Zespół Spraw Socjalnych