Dział Kadr i Płac, Zespół Spraw Socjalnych serdecznie zaprasza na zabawę o charakterze kulturalno-oświatowym dla dzieci pracowników UP w Lublinie, która odbędzie się 28 stycznia 2024 r. (niedziela) w godzinach od 9:00 do 12:00 w Centrum Kongresowym UP w Lublinie. W programie przewidziane są ciekawe atrakcje, m.in. malowanie buzi, warkoczyki syntetyczne, balonowe zoo, klocki BAMP, klocki Linden, żywa maskotka ze świata bajek, a także stanowiska kreatywne, przy których dzieci będą mogły wykonać szklane lampiony i przypinki według własnego projektu.

* Dla uczestników zabawy dostępna będzie szatnia w budynku Agro.

W dniach od 22 do 29 stycznia 2024 r. (z wyłączeniem soboty) w godzinach 08:00-14:00 oraz 28 stycznia 2024 r. podczas trwania zabawy choinkowej pracownicy i emeryci/renciści UP w  Lublinie będą mogli odebrać paczki choinkowe dla dzieci urodzonych w latach 2011 – 2021. Po odbiór paczki zapraszamy wraz z wypełnionym wnioskiem (wniosek do pobrania) do Zespołu Spraw Socjalnych (budynek Rektoratu, pokój 155).

Osoby, które nie mogą odebrać paczki w podanym powyżej terminie, proszone są o kontakt telefoniczny z Zespołem Spraw Socjalnych (tel. 81 445 69 11).