Zapraszamy na wydarzenie pt. “Grunt to pole do działania!”

Uniwersytet Przyrodniczy zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu:

“Grunt to pole do działania. Sprawdź, które studia dadzą Ci narzędzia do sukcesu!”

Data wydarzenia: 12 grudnia, czwartek, godz. 10.00-14.00

Miejsce wydarzenia: ul. Głęboka 28, budynek CIW

Porozmawiaj o kierunkach!

Porozmawiaj z naszymi specjalistami: Dowiedz się, dlaczego warto jest zdać maturę i rozpocząć studia u nas. Daj się porwać wizji nowo- czesnych upraw i hodowli, wspieranych zdobyczami nauki i techniki. Poznaj innowacyjne spojrzenie na zawódzwiązany z sektorem rolnictwa.

Poznaj firmy z branży!

Przyjrzyj się firmom i instutucjom związanym z naszymi tradycyjnymi kierunkami. Porozmawiaj ze specjalistami i z przedsiębiorcami. Poznaj ich kierunki działania. Poznaj obszary rynku, w których możesz szukać pracy,

Zdobądź kwalifikacje!

Poznaj nasze sale wykładowe. Pokażemy Ci nowoczesne laboratoria. Opowiemy o pasji i innowacji w nauce. Zainspiruj się ideą inżynierską i dołącz do myślących kreatywnie studentównaszego Uniwersytetu.

ZAPROSZENIE na wydarzenie Grunt to pole do działania