Książka kucharska z przepisami naszych studentów

Przepisy konkursowe naszych studentów zostały wydane w formie elektronicznej książki kucharskiej przez miasto Lublin.

okładka ebookaStudenci rywalizowali w finale konkursu kulinarnego, który zorganizowany był dla studentów Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii w ramach Festiwalu „Kuchnia Inspiracji”. Ich zadaniem było przygotowywanie dań, których wiodącym składnikiem był motyw przewodni festiwalu, czyli burak.

Podczas konkursu przygotowano dania zarówno w wersji słodkiej jak i wytrawnej. Były to między innymi: sernik, muffinki, brownie, burgery, pierogi, makaron, balotyna, czy wellington.

Przepisy w formie elektronicznej, wraz z komentarzami szefów kuchni z Restauracji Legendy Miasta, Perłowej Pijalni Piwa oraz Restauracji Kulturalna dostępne są w linku poniżej.

Elektroniczna książka kucharska z przepisami naszych studentów