Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego
w Lublinie

W porozumieniu z Radą Samorządu Doktorantów, które nastąpiło dnia 25.10.2023 r. ustalono, że bezpośrednio po spotkaniu organizacyjnym doktorantów z  dyrekcją Szkoły Doktorskiej dnia 31.10.2023 r. zaplanowano wybory do  Samorządu Doktorantów. Jednocześnie Komisja Wyborcza przed przystąpieniem do głosowania na kandydatów do Samorządu  przewiduje czas dla kandydatów (w przypadku wyrażenia takiej woli) na zaprezentowanie planu zmian/kontynuacji działań/rozwoju przyszłej działalności Samorządu.

W związku z powyższym Komisja Wyborcza

prosi o zgłaszanie kandydatów do:

• Rady Doktorantów na kadencję 2023/2024-…………… (14 mandatów):

Rolnictwo i ogrodnictwo (2 mandaty)/ Weterynaria (2 mandaty) / Zootechnika i rybactwo (2 mandaty)/ Inżynieria mechaniczna (2 mandaty)/ Technologia żywności i żywienia (2 mandaty)/ Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka (2 mandaty)/ Nauki biologiczne (2mandaty)\

Termin zgłoszeń: do 30.10.2023
Adres mail zgłoszenia:

• Komisji Wyborczej na kadencję 2023/2024-……… (4 mandaty)

Termin zgłoszeń: do 30.10.2023
Adres mail zgłoszenia:

Spośród członków Rady zostanie wyłoniony Zarząd Rady Doktorantów w składzie: przewodniczący, dwóch zastępców, sekretarz oraz Komisja Rady Wyborczej.

Lista zgłoszonych kandydatów oraz dalsze instrukcje dotyczące systemu głosowania zostaną udostępnione w osobnych komunikatach.

Przewodniczący Komisji Wyborczej
Samorządu Doktorantów