Zapraszamy serdecznie na webinar: “Wizualizacja badań naukowych i edukacji nauk ścisłych z filmami JoVE”, który odbędzie się 1 marca 2023 r. o godz. 10.00

Link do rejestracji

JoVE jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą filmów naukowych z misją usprawnienia badań naukowych i edukacji, poprzez wizualizacje, dzięki którym Nauczanie i Uczenie się zagadnień nauk ścisłych jest bardziej angażujące i efektywne.

Podczas sesji, zespół JoVE zaprezentuje w jaki sposób można uprościć naukę dla wykładowców i studentów za pomocą materiałów materiałach naukowych i dydaktycznych wideo, z zakresu:

• Biologii (Molekularnej, Komórki, Fizjologia Roślin)
  • Chemii (Ogólnej, Organicznej, Nieorganicznej i Analitycznej)
  • Biochemii
  • Biotechnologii
  • Neurologii
  • Genetyki
  • Immunologii
  • Badań na organizmach modelowych
  • Mikrobiologii i Mikrobiologii Środowiskowej
  • Fizyki
  • Statystyki

Zaprezentujemy jak łatwo można korzystać z filmów, tworzyć quizy i dodawać materiały do zajęć (stacjonarnych oraz zdalnych) lub dzielić się nimi ze studentami w ramach powtórek materiału.
Pokażemy również, jak z pomocą naszej specjalistki do programu nauczania, można tworzyć listy odtwarzania dedykowane do Państwa potrzeb.

WAŻNE!

Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarze, zarejestruj się, a po spotkaniu otrzymasz link do nagrania na swojego maila.