Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KU AZS UP Lublin 2022

Coś się kończy a coś zaczyna!

23 lutego 2022 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze KU AZS UP Lublin.
Na zebraniu gościliśmy Panią Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki, dr hab. Urszulę Kosior-Korzecką, Prezesa Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS Woj. Lubelskiego prof. dr hab. Zdzisława Targońskiego, Kierownika CKFiS mgr. Dariusza Boguszewskiego, Trenerów CKFiS oraz delegatów reprezentujących sekcje sportowe.
W czasie zebrania podsumowaliśmy pracę klubu w kadencji 2020-2022 oraz został wybrany prezes oraz skład nowego zarządu KU AZS UP Lublin, Delegaci na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze AZS Woj.Lubelskiego i Delegat na XXIX Zjazd AZS.

Dziękujemy Naszym Kolegom i Koleżankom za pracę, którą włożyli w rozwój Klubu AZS. Życzymy Wam dalszego rozwoju w sporcie!

Więcej zdjęć w galerii oraz na klubowym facebook’u!