VI Edycji KMT (Kuźnia Młodych Talentów)
08 – 10 września 2023 w Jabłonnie k. Warszawy

Szanowni Państwo,

W imieniu Rady Programowej Kuźni Młodych Talentów Akademii Młodych Uczonych PAN (KMT AMU) mam zaszczyt zaprosić Doktorantów w Państwa Szkołach Doktorskich do udziału w VI Edycji KMT, która odbędzie się w dniach 08 – 10 września 2023 w Domu Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie k. Warszawy.

KMT AMU jest inicjatywą AMU PAN kierowaną do doktorantów, która umożliwi nawiązanie kontaktów i współpracy naukowej osobom na bardzo wczesnym etapie kariery, jakim są studia doktoranckie. Odbywające się w trakcie wydarzenia warsztaty praktyczne pomogą uczestnikom na rozwinięcie umiejętności z zakresu m.in. przygotowania wniosków o granty na badania, statystyki i analizy danych w praktyce badawczej czy scientific storytelling.

Strona internetowa KMT AMU: https://amu.pan.pl/kmtamu/

Ważne terminy:

16.07.2023 – ostateczny termin na nadesłanie zgłoszenia, po tym terminie nastąpi zamknięcie rekrutacji.
01.08.2023 – rozesłanie do uczestników wiadomości (drogą emailową) o przyjęciu do Kuźni Młodych Talentów, które zawierać będą również dane do przelewu opłaty rejestracyjnej.
15.08.2023 – ostateczny termin na dokonanie opłaty zjazdowej (w cenie opłaty jest nocleg, wyżywienie, transport z Warszawy do Jabłonny (08.09.2023) i z Jabłonny do Warszawy (10.09.2023) i materiały konferencyjne. Organizatorzy nie zapewniają zwrotu kosztów transportu z miejsca zamieszkania do Warszawy i z powrotem.
08-10.09.2023 – Kuźnia Młodych Talentów Akademii Młodych Uczonych PAN

Serdecznie zapraszam!

Członkini Rady Programowej KMT AMU PAN

Dr hab. Marzena Smol, profesor instytutu