Turniej „Nauczyciele kontra Studenci” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w turnieju „Nauczyciele vs Studenci” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublin, organizowanego przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Turniej ma na celu integrację środowiska akademickiego i dobrą zabawę.

Zaproszenie na turniej nauczyciele kontra studenci

Uwzględniona jest możliwość zgłoszeń indywidualnych, jak i od razu całej drużyny.

Zgłoszenie następuje przez formularz na platformie forms.

Więcej informacji:
– Na stronie Facebook;
– Pod numerem telefonu: AZS 691 518 287; RUSS 721 762 113;
– Mailowo: ;
– Więcej informacji znajdą Państwo u dr hab. Mariusza Kulika lub/i mgr Marka Wawra.

11 osób grających w siatkówkęPrzy okazji zaproszenia zachęcamy do zapoznania się z relacją z ostatniego turnieju.

Dnia 21 marca 2024 r.na hali Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na ul. Głębokiej 31 przy współpracy RUSS UP Lublin oraz KU AZS UP Lublin, wystartowała kolejna edycja Turnieju „Nauczyciele kontra Studenci”. Tego dnia odbyła się rywalizacja w futsalu, który jest na uczelni obecny już od lat 90-tych XX wieku.

Do rozgrywek zostały zgłoszone dwie drużyny studenckie:
ITIS, w składzie: Jakub Rak, Norbert Sobczuk , Jakub Lewandowski , Kacper Rodziewicz, Konrad Wojtiuk, Paweł Puchajda ,Maciej Drozd, Magdalena Skowronek, Mateusz Murat, Dawid Magiełda, Wiktor Misiak
oraz Samorządowcy, w składzie: Małgorzata Ziemiańska, Aleksandra Maciejewska, Laura Pilarska, Gabriela Czarkowska, Kacper Sławiński , Bartłomiej Dziedzic, Krystian Pudło, Jan Redlich, Nazar Banaitus
oraz jedna drużyna Nauczycieli, w składzie Mariusz Kulik, Grzegorz Grzywaczewski,Piotr Stanek, Paweł Żółkiewski, Arkadiusz Matwijczuk, Marek Wawer, Adam Kamiński, Piotr Mierzwa, Paweł Kwiatosz, Tomasz Świetlicki, Dariusz Mróz, Tomasz Burdzicki, Daniel Zielonka, Sylwester Kawa, Łukasz Jurkiewicz, Klaudiusz Szczepaniak, Modest Boguszewski .

mecz piłki nożnejPierwszy mecz rozpoczął się o 10:00 pomiędzy drużynami Nauczycieli, a ITIS. Nauczyciele rozpoczęli spotkanie od zdobycia pierwszej bramki w turnieju. Starając się kontrolować grę, szybko musieli stawić czoła intensywnej presji ze strony ITIS. Dzięki dynamicznemu atakowi i solidnej obronie, drużyna ITIS zdołała zdobyć cztery bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 na korzyść ITIS.

drużyna nauczycieliNastępny mecz odbył się pomiędzy drużynami Samorządowców, a ITIS. Pomimo starań Samorządowców, którzy próbowali skutecznie bronić się i tworzyć sytuacje strzeleckie, nie zdołali oni sprostać intensywnej presji ze strony ITIS. Drużyna ITIS dominowała na boisku, skutecznie wykorzystując każdą okazję do zdobycia bramek i utrzymując solidną obronę, co ostatecznie zaowocowało imponującym wynikiem 8:0.

W ostatnim meczu tego dnia zmierzyli się ze sobą Nauczyciele z Samorządowcami. Spotkanie rozpoczęło się wyrównaną grą obu drużyn, ale to Nauczyciele zdołali przejąć kontrolę nad meczem dzięki skutecznej kombinacyjnej grze oraz solidnej obronie. Pomimo starań Samorządowców, którym nie brakowało determinacji w ataku, nie zdołali oni pokonać bramkarza przeciwnika.

Po serii intensywnych spotkań w turnieju „Nauczyciele kontra Studenci”, pierwsze miejsce zajęła drużyna ITIS, imponując zarówno dynamiczną grą ofensywną, jak i solidną obroną. Na drugim miejscu uplasowali się Nauczyciele, którzy pokazali niezłomną determinację oraz umiejętność współpracy jako zespół. Na trzecim miejscu znaleźli się Samorządowcy, którzy mimo zaangażowania, musieli uznać wyższość rywali. MVP turnieju został Konrad Wojtiuk, zawodnik drużyny ITIS.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju jak i samym zawodnikom oraz widowni, która licznymi grupami przybywała na nasze spotkania! Do zobaczenia wkrótce na kolejnej część turnieju „Nauczyciele kontra Studenci” w siatkówce!

Tekst: Aleksandra Maciejewska, Gabriela Czarkowska
Zdjęcia: SAF – Natalia Ciszek, Katarzyna Kwiecińska, Karol Ilczuk