Trwa nabór na studia 2021/2022

Rok 2020 zdecydowanie przejdzie do historii. Miał jednak swoje dobre strony, które warte są zapamiętania – okazało się, że mamy najdzielniejszych studentów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Jeżeli nie wiecie jeszcze dlaczego, koniecznie zobaczcie co działo się we Włoszech ostatniej jesieni.


Sprawdź zakładkę Relacje z wyjazdów: TUTAJ


Dzięki naszym studentom wiemy, że Program Erasmus+ wyzwala ogromne pokłady energii, kreatywności i motywacji. Okazuje się, że niezależnie od tego czy zajęcia odbywają się stacjonarnie czy online nasi studenci są głodni wiedzy i otwarci na nowe rozwiązania. Właśnie dlatego zamiast siedzieć przed komputerem i nerwowo odliczać do sesji, warto wyjechać. Bo jeżeli nawet zajęcia będą w formie zdalnej przez jakiś czas, to czy w ramach weekendowego odpoczynku nie warto pójść na włoską plażę? Albo do belgijskiej kawiarni na pyszną czekoladę? Albo całkiem uciec w słowackie tatry? Możliwości jest wiele, a to wszystko przed Wami! Bo skoro w 2020 roku się udało, to teraz będzie już tylko lepiej.


Najczęściej wyszukiwane na stronie:

Uczelnie partnerskie, do których możesz wyjechać znajdziesz TUTAJ

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne w zakładce Rekrutacja TUTAJ

Dodatkowe pytania lub wątpliwości rozwiejesz TUTAJNabór na semestr zimowy oraz cały rok akademicki 2021/2022 trwa do 31 marca 2021 r.