Trwa nabór do konkursu „InQbacja i wsparcie kapitałowe dla biotechnologii, chemii i technologii informatycznych oraz komunikacyjnych”

Poszukiwani są Pomysłodawcy, którzy planują opracowanie i rozwój nowoczesnych produktów i usług w obszarze: chemii, biotechnologii oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych.

 

Jest to już VI edycja naboru, w którym poszukiwani są pomysłodawcy zainteresowani rozwojem nowoczesnych produktów i usług w obszarze: chemii, biotechnologii oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych przy wsparciu inwestora.

 

Oprócz kapitału inwestycyjnego, zapewniamy również wsparcie doradcze ekspertów, zaplecze technologiczne oraz dostęp do partnerów biznesowych i finansowych.

 

Kluczowym elementem naboru w ramach konkursu do Funduszu Kapitałowego będzie walidacja rynkowa. Podczas tej walidacji pomysłodawcy będą mieć możliwość skonfrontowania swojego projektu technologicznego z rzeczywistymi potrzebami rynku.

 

Rekrutacja trwa do dnia 15 marca 2024 roku!

 

 

 

Zgłoszenia powinni złożyć przedsiębiorcy, absolwenci i naukowcy, którzy zdobyli już pewne doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu, znają rynek, na którym się poruszają, są świadomi konkurencji i jej produktów oraz planują rozwój zupełnie nowych rozwiązań z wykorzystaniem środków inwestora.

 

Partnerami tegorocznej edycji są: Inventity Foundation, Fundacja Polska Innowacyjna, czy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny.

 

Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej organizatoraNabór do Funduszu Kapitałowego PPNT.

 

Jesteśmy przekonani, że udział w konkursie może być szczególnie wartościowy dla absolwentów i doktorantów, którzy rozważają komercjalizację badań, czy innowacyjnych projektów.