Tradycyjne Spotkanie Opłatkowe

20.12.2023 r. odbyło się Tradycyjne Spotkanie Opłatkowe z udziałem władz i pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz lubelskich duchownych.

widok na gości oraz scenęWydarzenie rozpoczął występ Zespołu Pieśni i Tańca “Jawor”, który wykonał kilka tradycyjnych polskich kolęd. Następnie głos zabrał Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk, który złożył zebranym gościom życzenia świąteczne oraz poprosił o kilka słów obecnych na spotkaniu ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolitę Lubelskiego oraz ks. Mariusza Nakoniecznego, duszpasterza Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który poprowadził wspólną modlitwę.

wiele osób dzielących się opłatkiemPo przemówieniach obecni goście mieli okazję do złożenia sobie życzeń oraz podzielenia się opłatkiem.

Wydarzenie poprowadziła mgr Monika Jaskowiak.

Zdjęcia: Damian Bartnik/ DRiP