Szkolenie EMIS – Jak skutecznie przeanalizować sektor i spółki podobne

Jak skutecznie przeanalizować sektor i spółki podobne?

Zapraszamy na kolejne z serii spotkań online, na którym będą mogli Państwo zapoznać się z funkcjonalnościami bazy EMIS.

Szkolenie z bazy EMIS jest skierowane do wszystkich poszukujących zestawień ekonomicznych oraz raportów i trendów z sektorów: rolnictwo, żywność i napoje, technologie, energia, transport, turystyka i inne. Zostaną na nim przekazane informacje, jak znaleźć wybraną spółkę i poddać ją analizie, w jaki sposób przeanalizować konkretny sektor, dotrzeć do źródeł informacji, wiadomości czy raportów oraz jak utworzyć i zrobić zestawienie spółek z danego sektora.

Spotkanie online odbędzie się 23 listopada 2021 r. w godz. 13:00 – 14.00 za pośrednictwem Microsoft Teams Meeting.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz.

Pytania dotyczące szkolenia można kierować do organizatorki Marty Witczak (CEIC) .

Zapraszamy!