Jeśli lubisz fotografować i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoją pasję to zapraszamy Cię do nowo powstającej organizacji studenckiej – SAF UP 😉

Czekamy na studentów i studentki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz innych lubelskich uczelni wyższych gotowych do współtworzenia Studenckiej Akademii Fotograficznej. Jeśli chciałbyś/chciałabyś suczestniczyć w ciekawych wydarzeniach i mieć możliwość rozwoju swojego fotograficznego warsztatu to SAF UP jest miejscem dla Ciebie!

Co zyskujesz?
– udział w ciekawych wydarzeniach Uniwersytetu
– przestrzeń do realizacji własnej twórczości
– zaświadczenie o uczestnictwie w organizacji studenckiej – punkty do stypendium
– referencje
– bezpłatne szkolenia i możliwość rozwoju
– uczelniane gadżety

Wymagania:
– własny aparat fotograficzny
– chęć do uczestnictwa i zaangażowanie

Zapisy:
Napisz maila na    i podaj nam kilka danych o sobie:
imię i nazwisko, kierunek studiów, informacje o tym, jakie tematy lubisz fotografować i jakim sprzętem się posługujesz. Jeśli masz link do swojego portfolio – koniecznie nam prześlij!

Czekamy na zgłoszenia do 16.05.2023!

Liczba miejsc ograniczona!