15 grudnia 2022 r. studenci z Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej. Już od kilkunastu lat RUSS w okresie Świąt Bożego Narodzenia organizuje zbiórkę na ten szczytny cel.

Zwieńczeniem tegorocznej akcji był wyjazd do Domu Dziecka i przekazanie zebranych darów dzieciom, które czekały z niecierpliwością na odwiedziny. Jednak nawet najlepsze prezenty nie miały szans z obecnością naszej uczelnianej maskotki- Felka. To właśnie jego, dzieci wyczekiwały z największą radością.

Bardzo dziękujemy dzieciom i ich opiekunkom za wspaniale spędzony wspólny czas i przepyszny poczęstunek. Razem z Felkiem czekamy na następne spotkania.

Rada Uczelnianego Samorządu Studenckiego
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (RUSS)