Staff Training Week – oferta Uniwersytetu w Wilnie

W ramach programu Erasmus+ zapraszamy do zapoznania się z ofertą mobilności szkoleniowej STT w roku akad. 2021-22 do Vilniaus Kolegija/ University of Applied Sciences, Litwa.

Staff Training Week odbędzie się w dniach 13-17 grudnia 2021.

Szkolenie kierowane jest zarówno do nauczycieli akademickich jak i kadry administracyjnej.

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres email: oraz znaleźć na stronie internetowej TUTAJ

Ważne!

W roku akad. 2021-22 mobilności będą mogły odbywać się tylko w formie wyjazdu do uczelni zagranicznej oraz w formie mieszanej, tzw. blended mobility (pobyt połączony z mobilnością zdalną).

Mobilności online oraz udział w konferencjach nie są finansowane z programu Erasmus+.

Mobilności w formie wyjazdu oraz formie mieszanej finansowane są 2-5 dni roboczych pobytu (finansowanie dni roboczych, w których pracownik faktycznie przebywał w uczelni zagranicznej).

Biuro Wymiany Akademickiej