Spotkanie JM Rektora z zawodnikami drużyny sportowej Nauczycieli UP w Lublinie

23 czerwca 2024 r. w sali kolegialnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się spotkanie, podczas którego poruszono tematy związane z dalszą organizacją wydarzeń sportowych Uniwersytetu.

uczestnicy spotkania przy brązowym stoleW spotkaniu z rektorem prof. dr. hab. Krzysztofem Kowalczykiem udział wzięli: przedstawicielki AZS UP w Lublinie oraz drużyny Nauczycieli: dr hab. Mariusz Kulik, prof. uczelni, mgr Marek Wawer, Adam Kamiński, Dariusz Mróz, Tomasz Burdzicki, dr inż. Andrzej Masłowski, mgr Grzegorz Nieczypor oraz mgr Dariusz Boguszewski.

uczestnicy spotkania przy drewnianym stoleGłównym tematem spotkania była organizacja treningów oraz spotkań Nauczyciele vs Studenci w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce. Podjęty został również temat rozwoju aspektów sportowych Uniwersytetu w przyszłości.

zdjęcie grupowe uczestników spotkaniaZespół podarował rektorowi pamiątkową, personalizowaną koszulkę zespołu.

fot. Damian Bartnik /DRiP