W dniu 17.01.2022 roku zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób z niepełnosprawnościami (studenci, pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie).

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej nr 4 (parter) przy ul. Akademickiej 15, budynek Agro II w godzinach od 9:00 do 11:00.

W trakcie wydarzenia będzie można uzyskać informacje dotyczące form wsparcia, jakie Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oferuje dla osób z niepełnosprawnościami oraz uzyskać ważne wskazówki jak zadbać o swoją karierę zawodową.

W spotkaniu wezmą udział :

• Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki – dr hab. Urszula Kosior -Korzecka prof. uczelni
  • pracownicy Biura ds. osób z niepełnosprawnościami
  • przedstawiciele Fundacji Heros, zajmującej się wsparciem osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy

Serdecznie zapraszamy!