Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB zapraszają przedstawicieli i pracowników fundacji szkół wyższych i uczelnianych kół zainteresowań do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Europejskiego Korpusu Solidarności w ramach cyklu EKS ON TOUR 2023.

Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się w formule online i dotyczyć będzie możliwości, jakie młodym ludziom oferuje program Europejski Korpus Solidarności.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu osoby, które przekażą wiedzę zainteresowanym lub będą wspierać działania młodych osób w ramach realizowanych projektów.

Podczas spotkania informacyjnego EKS ON TOUR omówione zostaną następujące tematy:

• idea i zasady Europejskiego Korpusu Solidarności,
  • kwestie formalne i merytoryczne związane z realizacją Projektów Wolontariatu i Projektów Solidarności,
  • przykłady dobrych praktyk,
  • rola fundacji uczelnianych we wspieraniu młodzieży podczas realizacji projektów Europejskiego Korpusu Solidarności.

Termin: 5 czerwca 2023, godz. 10:00

Link do rejestracji można znaleźć tutaj

Więcej informacji tutaj