Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach projektu ,,Akademia Miasto”. Fundacja TEAM Teatrikon przygotowała dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie spotkanie pt. ,,Program grantowy i stypendia skierowane do młodych ludzi w Lublinie”.

Kiedy? 03.11.2022
Godz.: 18:30 – 19:20
Gdzie? Sala 3 Agro II
Czas: 45-50 min
Ilość osób: 30

Projekt nawiązuje do działań edukacyjnych podejmowanych w związku z tytułem nadania Miastu Lublin tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Spotkanie poprowadzi trener Fundacji TEAM Teatrikon – Klaudyna Mach.

Po spotkaniu zostaną zebrane opinie pomocne w dostosowaniu warsztatu do potrzeb grupy studenckiej, tak aby zajęcia pozwoliły na ciekawy i niestandardowy sposób nabyć uczestnikom wiedzę i doświadczenie z zakresu edukacji obywatelskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu

Kontakt:

mgr inż. Joanna Kapustka