Początek wiosny to dobry czas by zaplanować swoją zawodową przyszłość, a udział w projekcie ”Praca na Start” to jedna form aktywizacji dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego i stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy.

Jeśli zatem posiadasz status absolwenta uczelni wyższej-od obrony nie minęło 5 lat lub jesteś studentem ostatniego roku studiów oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, a ponadto chcesz uzyskać profesjonalne wsparcie w aktywizacji zawodowej – zapraszamy do udziału w projekcie 🙂  Jedną z polecanych form aktywizacji jest udział w stażu zawodowym – Fundacja Aktywizacja pomoże w znalezieniu odpowiedniego miejsca.

W ramach projektu osobom z niepełnosprawnościami, które chcą się zaktywizować zawodowo, oferowane są:

• dodatki aktywizacyjne wypłacane co miesiąc w wysokości 300 zł
  • dodatkowo 200 zł za każdy miesiąc zatrudnienia
  • opracowanie dokumentów aplikacyjnych i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • oferty pracy lub stażu
  • możliwość sfinansowania szkolenia podnoszącego kwalifikacje
  • indywidualne dopasowanie oferty pracy/stażu do umiejętności, kwalifikacji i możliwości,
  • przedwstępną rozmowę z naszej strony z Pracodawcą,
  • monitoring przebiegu procesu rekrutacyjnego,
  • wsparcie job craftera po rozpoczęciu zatrudnienia.

Wsparcie jest całkowicie bezpłatne, realizujemy projekt ze środków publicznych.

Projekt Praca na Start jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zapraszamy serdecznie Fundacja Aktywizacja czeka właśnie na Ciebie! 🙂 Zaprojektuj swoją dobrą przyszłość już teraz!