Program asystentów językowych w Hiszpanii

Program asystentów językowych w Hiszpanii

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce zaprasza do udziału w programie asystentów językowych w Hiszpanii.  Program dedykowany jest osobom, które znają język angielski i chciałyby pracować w Hiszpanii.

Aplikacja:   do 6 kwietnia 2021r.

Dla kogo stypendium:
dla polskich absolwentów lub studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów lub z miejscem stałego zamieszkania w Polsce

Wymagany poziom języka angielskiego : C1/C2

Na czym polega udział w programie:
pełnienie roli asystenta konwersacji w języku angielskim w hiszpańskich publicznych ośrodkach edukacyjnych, współpraca z nauczycielem prowadzącym przedmiot

Program pozwala na równoległą działalność akademicką lub zawodową, ponieważ pozostawia dużo wolnego czasu. Daje on również możliwość poznania języka hiszpańskiego i hiszpańskiego systemu edukacji.

Czas trwania programu: od 1 października 2021 r. do 31 maja 2022 r.

Liczba miejsc: 50

Wysokość stypendium:

Asystenci konwersacji otrzymają miesięczną pomoc w wysokości 700 euro na utrzymanie i mieszkanie, za 12 godzin tygodniowo współpracy ze studentami. W niektórych przypadkach ten przydział może być wyższy, jeśli liczba tygodniowych godzin współpracy zostanie zwiększona.

Sposób aplikacji:
Termin składania wniosków: 6 kwietnia 2021 r. do 14:00 (UTC + 1).

[Informacje o wymaganiach oraz sposobie aplikacji znajdują się na stronie], [na oficjalnej stronie programu]

lub w [PLIKACH AUDIO].

Kontakt: