Portal „Funding & Tenders” – bezpłatne szkolenie z obsługi systemu Komisji Europejskiej

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie w trybie zdalnym pt.: Portal „Funding & Tenders” z perspektywy wnioskodawcy.

Portal „Funding & Tenders” jest podstawowym źródłem wiedzy o programach finansowanych przez UE oraz bazą usług umożliwiających uczestnictwo w nich. Znajomość portalu i umiejętność wykorzystania jego zasobów jest kluczowa dla osób, które chcą ubiegać się np. o finansowanie projektów z programu Horyzont Europa.

Mając to na uwadze, HPK Polska Wschodnia przygotował dla Państwa szkolenie, w ramach którego będzie umożliwe uzyskanie informacji m.in.:

• jak znaleźć finansowanie w swoim profilu badawczym,
  • na co zwracać uwagę czytając ogłoszenie konkursowe,
  • jak szukać partnerów do projektów,
  • jak wygląda składanie wniosków,
  • jakie informacje można znaleźć o projektach trwających lub zakończonych.

Termin: 5 kwietnia 2023 r. (środa), godz. 12:00 – 13:00 na platformie Cisco Webex Meetings

Informacje oraz rejestracja na spotkanie na TUTAJ.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:
p. Sylwia Nowak, e-mail:
p. Michał Marszałowicz, e-mail:

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Projektów Międzynarodowych ().