Misją obywatelską Uniwersytetu jest odpowiedzialne kształtowanie młodego pokolenia, poprzez dawanie właściwych wzorców. Wypełniając tę misję wspieramy mieszkańców Lubelszczyzny w trudnych dla nich chwilach. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie włącza się w pomoc dla dwuletniej Niny Słupskiej, u której zdiagnozowano SMA – rdzeniowy zanik mięśni.

Szansą na ratunek dla Ninki jest terapia genowa – niestety nierefundowana przez NFZ i bardzo kosztowna. Dodatkowo Ninka może przyjąć terapie zanim osiągnie wagę 13,5 kilograma! Po przekroczeniu tego limitu nie będzie możliwe przyjęcie terapii genowej. Jest wyścig z czasem, by zdążyć z ratunkiem. Rodzina Ninki wie, że tylko z pomocą wielu wspaniałych ludzi ta walka może być wygrana. Pełną historię Ninki można przeczytać na stronie fundacji Siepomaga [www.siepomaga.pl/nina]

Ninkę można wspierać na kilka sposobów:

1. Darowizna na konto fundacji Siepomaga.pl

Wystarczy wejść w link: https://www.siepomaga.pl/nina i zrobić przelew.
 –> Pamiętajmy, że każdą darowiznę możemy odliczyć od podatku.

2. Zbiórka do puszek

W budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy portierniach wystawione są puszki, do których można bezpośrednio przekazać darowiznę:

–> Budynek Rektoratu, ul. Akademicka 13

–> Budynek Collegium Agronomicum, ul. Akademicka 15

3. Nakrętki dla Ninki

W budynku Collegium Agronomicum, ul. Akademicka 15 jest punkt zbiórki NAKRĘTEK dla Ninki.

4. Przekazanie 1% podatku

Rozliczając swój podatek, można odliczyć 1% podając poniższe dane:

Cel szczegółowy 1%: 1379 NINA SŁUPSKA

5. Licytacja

Na grupie na Facebooku można zlicytować lub wystawić na licytację przeróżne przedmioty czy usługi.

Dołącz do grupy: Nineczka Kropeczka SMA LICYTACJE

Dołącz do Armii Niny! My już dołączyliśmy!

#armianiny

Dziękujemy 🙂